+90 232 878 93 00 telefon

Firmamız Rotasyon teknolojisi ile lineer polietilen esaslı ürünlerin üretim ve pazarlamasını yapmak amacıyla 1997 yılında Pınarbaşı tesislerinde faaliyete geçmiştir.

Şu an firmamız Rotasyon, Şişirme Makinesi ve Ar-Ge birimi oluşturulması ile isteklerinize İzmir/Kemalpaşa tesislerinde 16.220 m2 alan üzerinde gelişmiş teknolojisi, deneyimli kadrosu ile gıda, kimya tekstil sektörü başta olmak üzere polietilen dikey, yatay depolar, silolar, salamura tankları, tekstil taşıma arabaları, zirai ilaçlama tankları, halat boya kovaları, cer ve tark kovaları Deniz Ürünleri, Marina ve Ekipmanları v.b ürünlerde çeşitlilik göstererek üretim faaliyetlerine devam etmektedir.

Birçok sektöre hitap eden standart ürünlerimizin yanı sıra, uygun maliyet ile istenilen ürün özelliklerinde kalıp hazırlanıp üretim yapılabilir.

Kullanılan lineer polietilen işletme teknolojisi birçok diğer plastik işleme teknolojilerinden gerek kalıp hazırlama, gerek düşük maliyetler, gerekse uygulama açısından üstünlük göstermektedir.Das Float esnek üretim tekniği sayesinde her türlü talebe hızlı ve ekonomik şekilde cevap verebilmektedir.

Das Float ürünleri, yurt dışından, dünyanın en kaliteli hammadde üreticileri olan, Petrokimya devi firmalardan temin edilen UV stabilizanlı (LLDPE) lineer alçak yoğunlukta polietilen ve (HDPE) Yüksek Yoğunluklu hammadde kullanarak rotasyon ve şişirme teknolojisi ile imal edilmektedir.